Özler Tarım TR

Haberler

 • Yeni kesim şekli

  Tüm ekiplerimiz ile uygulamaya çalıştığımız ve eğitimlerine devam ettiğimiz yeni kesim düzenimiz;
  Kesim hatalarını azaltacak, ürünlerinizin kalitesini ve raf ömrünü uzatacak ve özellikle uzak pazarlara daha iyi hizmet vermemizi sağlayacak.

 • Kiraz Tanıtım Etkinliği

  Adana deneme parselimizde denediğimiz ve birçok bölge üreticilerinin de ilgi odağında olan Erkenci kirazlarımızın Bölge üreticilerine tanıtımını 03.05.2021 tarihinde sn. Genel Müdürümüz Özbek ÖZLER ’in katılımı ile gerçekleştirdik. Denemelerimizde özellikle öne çıkan Royal Lynn ve Royal Tioga çeşitlerimde tanıtıldı.

 • Adana Valimiz Sn. Süleyman ELBAN’in Ziyareti

  Adana Valimiz Sn. Süleyman ELBAN Özler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Ali ÖZLER ve Genel Müdürümüz Sn. Özbek ÖZLER eşliğinde Kelaynak Havacılık Tesisimizi gezdiler, Sayın Valimize faaliyetlerimiz, tesisimiz ve hangarımızda bulunan tarım alanında bir döneme damgasını vurmuş traktörler, tarım aletleri […]

 • Kültür Gezisi

  İyi geçen bir sezonun ardından, Kalite Kontrol Departmanı çalışanlarımız ve Paketleme Eksperlerimiz 3 günlük bir gezi programı ile stres attılar. Gezi kapsamında; Numrut Dağı Milli Parkı, Şanlıurfa ve Gaziantep’te keyifli vakit geçirdiler.