Özler Tarım TR

Summer Prim®

Yazın dalından limon keyfi Türkiye’nin en geç hasat edilen limonu.

Karlı bir yatırım için

Şimdi Keşfedin

Özler
Tarım

Yeniliklerin Öncüsü,
Türkiye’nin Lider Kuruluşu ile Tanışın

Üç nesildir çalışmalarına aralıksız devam eden Özler Tarım’ın temelleri 1982 yılında atılmıştır. İlk başta kendi yetiştirdiğimiz ürünleri dünyaya pazarlamak için kurulan Özler Tarım bugün Türkiye’deki yüzlerce üreticinin yetiştirdiği ürünleri 35’ten Fazla ülkeye sevk etmektedir. Binden fazla insana yarattığı istihdam ve ülkemizin ihracatına yaptığı büyük katkı ile Adana’nın en önemli ticari kuruluşlarından bir tanesidir.

Tohumdan Meyveye

 Sağlıklı & İyi Tarım

ÖZLER KALİTE ANLAYIŞI
Kaliteli Ürünler için

1982 yılında kurulan Özler Tarım, kısa zamanda bölgede adından söz ettirmiş ve günümüzde de Türkiye’nin en büyük narenciye ihracatçısı olmayı başarmıştır.

Başarısının en büyük nedeni

Firmamızın başarısının en büyük nedeni, meyve marketlere ulaşıncaya kadar, her aşamada Kalite ve Gıda güvenliğini ön planda tutarak Müşteri memnuniyetini esas almış olmasıdır.

Modern tarım tekniklerini uyguluyoruz.

Bu kapsamda firmamızın Partner Üreticisi Baler Ziraat İşletmeleri, modern tarım tekniklerini eksiksiz uygulamakta ve tarımda teknolojiyi yakından takip etmektedir. Tarımda Avrupa Standardı olan GLOBALGAP sertifikasına sahip olup, bu sertifikanın gereklerini eksiksiz yerine getirmektedir. Çukurova bölgesinde 8.000 dekar narenciye ve Ulukışla’da 6.500 dekar elma bahçesine sahiptir.

Uluslararası sertifikaları alan ilk firma

Kendi kategorisinde gıda güvenliği ile ilgili uluslararası sertifikaları alan ilk firma olarak, bu konuya gösterdiğimiz hassasiyeti kanıtlamış bulunmaktayız. Mevcut sertifikalarımız
GlobalGap, ITU,Grasp, BRC(British Retail Consorcium) ,FSSC 22000, Sedex.
Tüm ürünlerimizin izlenebilirliği mevcuttur.
Tüketici ihtiyaçlarına daha iyi cevap verebilmek için, Partner Üreticimiz Baler Ziraat tarafından, yeni narenciye çeşitleri yetiştiriciliğine başlanmıştır. Bunlar; daha geç döneme kadar dayanabilen meyveler veya raf ömrü yüksek meyveler olabilmektedir. Aynı zamanda daha değişik tatlar içeren narenciye çeşitleri de mevcuttur.

Bu ayın Öne Çıkanları

Bu ay öne çıkan mevsimsel ürünlerimizden 3 tanesini keşfedin

Ruby Red

Greyfurt

1. 400 x 600 x 160 –  15 Kg

2. 400 x 600 x 160 – 14 Kg

3. 400 x 600 x 88 – 7 Kg

White Marsh Seedless

Greyfurt

1. 400 x 600 x 160 –  15 Kg

2. 400 x 600 x 160 – 14 Kg

3. 400 x 600 x 88 – 7 Kg

Granny Smith

Elma

1. 400 x 600 x 160 – 14 Kg

2. 400 x 600 x 88 –  7 Kg

3. 512 x 312 x 296 –  18 Kg

% 100 iyi Tarım, Yöresel Tatlar Korumamız Altında.

Bizden Haberler

 • Kültür Gezisi

  İyi geçen bir sezonun ardından, Kalite Kontrol Departmanı çalışanlarımız ve Paketleme Eksperlerimiz 3 günlük bir gezi programı ile stres attılar. Gezi kapsamında; Numrut Dağı Milli Parkı, Şanlıurfa ve Gaziantep’te keyifli vakit geçirdiler.

 • İlk Yardım Eğitimi

  Özler Akademi kapsamında: Doktorumuz Süheyla AKDEMIR tarafında toplantı odasında ilk yardım ve özel sağlık konularında personelimize konferans verildi.

 • SUMMER PRIM Teknik Doküman

  Üreticisi için kar, tüketici için yaz aylarında dalından taptaze limon yemek anlamına gelen, geç hasat edilen yeni limon çeşidimiz Summer Prim’in teknik dokümanı.

  Summer Prim Sunu

 • SUMMER PRIM Grup-III İspanya Seyahati

  Özler Tarım Ürünleri Üretim Pazarlama San. ve Tic. A.Ş. olarak bugün bölgemizin önde gelen çiftçilerinden Ahmet Karabucak , Aslı Koçak , Bülent Özler , Burak Karabucak , Remziye Karabucak , Erol Tekeli , Özbek Özler , Gökhan Sarıaslan , Salim […]

 • SUMMER PRIM Grup-II İspanya Seyahati

  Özler Tarım Ürünleri Üretim Pazarlama San. ve Tic. A.Ş. olarak bugün bölgemizin önde gelen çiftçileri ile beraber İspanya’nın Murcia ve Valencia şehirlerine Tüm Türkiye Haklarını satın aldığımız yeni limon çeşidimiz ‘SUMMER PRIM’ i tanıtma amaçlı olarak seyahatimize devam etmekteyiz. 03-07 […]